אתרים סלולרים
לייט סייט - אתרים מותאמים לטלפונים סלולרים

עולם האינטרנט עובר ל – MOBILE

GOOGLE ומנועי החיפוש השונים, נותנים כיום עדיפות בתוצאות החיפוש, לאתרים המותאמים לטלפונים סלולריים ולמחשבי לוח.
כיום, מרבית האתרים החדשים בנויים בשיטה רספונסיבית, כלומר, האתר מתאים עצמו לתצוגת מכשירים ניידים ומחשבי לוח, ובכך מקדמים את מיקום האתר במנועי החיפוש.

הפיכת אתר בנוי לאתר רספונסיבי, דורשת עבודה רבה ולעיתים קרובות יש לבנות את האתר מחדש, תוך השקעה כספית ניכרת.

לצורך הדוגמה נאמר שלחברה מסויימת יש אתר שאינו רספונסיבי אבל מתפקד היטב ומשרת את מטרות החברה. האם במקרה כזה כדאי להשקיע תקציב נכבד על מנת לבנות את האתר מחדש?

כפתרון לבעיה זו, פיתחנו את ה- לייט סייט מיני אתר המותאם במדוייק לגלישה סלולרית, המבוסס על הגישה האומרת שהגולש בטלפון סלולרי, מחפש מידע ממוקד ומהיר, ומכאן שיש לסנן ולתמצת את המידע שיוצג באתר הנייד ולהזין רק את המידע החשוב לגולש באותו רגע - אופי המוצר או השרות, שעות פעילות, יצירת קשר ומפת הגעה.

אייקונים מעוצבים

לייט סייט נבנה כמיני אתר נוסף, המתאים את האתר שלך לגודל מסכי הטלפונים הניידים, ומאפשר לאתר להיות מוצג באופן קריא וברור ללא צורך בהגדלה או בהזזת המסך.

בהשקעה כספית קטנה ,ניתן להוסיף את ה- לייט-סייט לאתר הקיים. שורת קוד בדף הראשי מזהה אם הקריאה לאתר מגיעה מטלפון נייד ומפנה לאתר המותאם. במידה והקריאה מגיעה ממחשב או מחשב לוח, מוצג האתר הרגיל. .

לייט-סייט מאפשר עיצוב על פי דרישה. בניגוד לאתרים מותאמים אחרים הבנויים על תבניות זהות לכל האתרים, אנחנו נעצב עבורך אתר המותאם לקו האתר הרגיל שלך, נעצב עבורך אייקונים תואמים לאופי האתר וניצור לך אתר מותאם ייחודי לאופי העסק שלך.

יתרונות
  • גלישה ויצירת קשר (טלפון, דוא"ל) מאותו מכשיר.
  • הצגת מידע ממוקד ומהיר. אופי המוצר או השרות, שעות פעילות, יצירת קשר ומפת הגעה.
  • עלות נמוכהלייט-סייט אינו אפליקציה. לייט-סייט הינו אתר web לכל דבר וניתן לצפיה על גבי כל הפלטפומות השונות.

עוד בנושא אתרים סלולרים


יצירת קשר

נא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם, או התקשרו לטלפון: 09-7465263

אנא הכנס קוד זה - E8FB